Yıldırım Yiğit

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Hemen Tıkla, 360TL Değerindeki Sims 4 Ek Paketi Epic Games Mağazasında Ücretsiz

Hemen Tıkla, 360TL Değerindeki Sims 4 Ek Paketi Epic Games Mağazasında Ücretsiz

The Sims 4 oyununa ait yüksek fiyatlı bir ek paket olan The Daring Lifestyle Bundle adını taşıyor. Üstelik bu paketi Epic Games mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz!

BlitzHan BlitzHan -
279 0

Her hafta oyuncuları sevindirmek için ücretsiz oyun hediyesi sunan Epic Games mağazası, bu kez yüksek fiyatlı oyun ek paketleriyle karşımızda. Sims 4 oyunu tutkunları için bu haber müjde niteliği taşıyor. Hem oyunun keyfini sürdürürken, ücretsiz bir ek paket de sahibi olabilecekler.

Sims 4, geçtiğimiz yıl oynanışı ücretsiz hale getirilen ve hala oldukça popüler olan bir oyun. Epic Games mağazasının ücretsiz olarak hediye ettiği ek paket ise, oyunun keyfini katlayacak türden. Toplamda 360TL değerinde olan bu paket, 3 farklı ek paketi içeriyor. Oyuncular Sims 4 oyununu kurduktan sonra, istedikleri ek paketi seçerek oyun deneyimlerini daha da zenginleştirebilirler.

Epic Games mağazasında yer alan Sims 4 ek paketleri oldukça çeşitli. Bunlardan biri, The Sims 4 Jungle Adventure. Bu paket sayesinde, tapınak, orman, lanetli kalıntılar ve hazinelerle dolu eşsiz bir yabani ortamı keşfedebilirsiniz. Diğer bir paket, The Sims 4 Luxury Party Stuff. Bu paket, birbirinden farklı ihtişamlı dekorlarla sosyetik bir parti yapmanıza olanak sağlıyor. Son olarak, The Sims 4 Fashion Street Kit koleksiyonu ise, Mumbai’nin modayı belirleyen tasarımlarından ilham alınarak oluşturulmuş. Bu paket sayesinde, Sims karakterinizin tarzını daha da genişletebilirsiniz.

The Sims™ 4 The Daring Lifestyle Bundle

Epic Games mağazası, oyuncuları sevindirmeye devam ediyor! Hem oyun oynarken hem de ücretsiz ek paketlerle oyun deneyimini zenginleştirirken, oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Sims 4 oyuncuları, bu hafta sonu boyunca Epic Games mağazasını takip etmeyi unutmayın!

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir